طراحی سایت کارواش و شرکتی توربو

طرح سایت کارواش و شرکتی توربو

از: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان / year

Clear

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , برچسب:
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

بارگذاری محتوا

قرار دادن 15 محصول شما ، شخصی سازی و بارگذاری محتوای اولیه

ضمانت بازگشت وجه 7 روزه

اگر سایتتون مشکل داشت هزینشو در لحظه پس بگیرید

توضیحات

طرح کارواش و شرکتی توربو مناسب برای کسب و کارهایی که خدمات کارواش و نظافت ماشین را ارائه میدهند می باشد . یک طرح کاملا حرفه ای و زیباست که برای طراحی وب سایت هایی با موضوع ارائه خدمات و سرویس مناسب است. اگر شما یک کارواش ماشین دارید و در آن انواع مدل ماشین ها را شستشو می دهید و همچنین خدمات نظافت آنها را مانند گرد گیری ، برق انداختن ، جارو و .. را انجام می دهید، طرح کارواش و شرکتی توربو بهترین گزینه برای شماست .
طرح کارواش برای انواع مشاغل و خدمات زیر مناسب می باشد:
برای ارائه دهنده خدمات شتشوی ماشین ، جارو برقی ، شستن صندلی ماشین و همچنین می توانید از آن برای مشاغلی مانند شرکت های خدماتی خودرو و سایر موارد مشابه استفاده نمایید . سایتی آماده مناسب یک کارواش می باشد .
طرح کارواش و شرکتی توربو ارائه شده در وب سایت وبیتو یک تم شیک با قابلیت کشیدن و رها کردن و استفاده آسان برای افرادی که از وردپرس استفاده میکنند و میخواهند هرنوع وب سایتی برای خود یا مجموعه خود طراحی کنند.شما به راحتی بعد از خرید و دانلود این طرح میتوانید از آن استفاده کنید.
این طرح کاملا سازگار با انواع نمایشگر (لپ تاپ، موبایل و تبلت)می باشد که انعطاف پذیری زیادی دارد. درصورتی که شما دانش یا توانایی و حتی زمان ندارید میتوانید تنها با یک کلیک وب سایت خود را آماده کنید. با این طرح می توان اطمینان داشت که ازطرحی استفاده می شود که کاملا منطبق بر اصول سئو طراحی شده و در صورت تولید محتوای مناسب قطعا می توان به رتبه های خوب در موتورهای جستجو به ویژه گوگل امیدوار بود .