طراحی سایت شرکت چاپ ایران

طرح سایت شرکت چاپ ایران

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

طرح  شرکت چاپ  یک طرح به روز و مدرن برای شرکت های چاپی و تبلیغاتی می باشد. به راحتی می تونید نمونه کار ها و خدمات خود را داخل سایت قرار دهید. داخل این طرح می توانید اطلاعات تماس خود و شرکت خود را قرار دهید و به معرفی مجموعه خود بپردازید.

طرح شرکت چاپ

طرح شرکت چاپ یک طرح به روز و مدرن که برای شرکت های چاپ مناسب می باشد. علاوه بر ظاهر این طرح استاندارد های لازم برای پیاده سازی یک وبسایت را دارد و اصطلاحا سئو بیس می باشد. مطمئنا نمونه کار های شما با دیزاین مدرن این طرح جذاب می شود و مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند. به علاوه تغییر در این طرح بسیار ساده می باشد و با ویرایشگر زنده ی المنتور می توانید به راحتی نغییرات را اعمال کنید. اگر شما پکیج های نقره ای و طلایی وبیتو را تهیه کنید می توانید درگاه پرداخت و فروشگاه را به این طرح اضافه کنید.

قطعا شرکت های چاپ به دنبال زیبایی و مدرن می باشند پس این طرح برای صنعت چاپ می تواند جذاب باشد. همچنین این طرح ریسپانسیو می باشد یعنی در حالت ها و دیوایس های مختلف بهم ریختگی ندارد. در نسخه موبایل و تبلت نیز این طرح به زیبایی و منظمی نمایش داده می شود.

چرا خرید از وبیتو ؟

شما با خرید طرح شرکت چاپ جذاب می توانید یک سال پشتیبانی فنی رایگان، میزبانی حرفه ای و بارگذاری را داشته باشید. به عبارتی شما هر سوال و مشکل فنی داشته باشید برطرف می شود و دارای هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی می باشد. همچنین برای شکل گیری سایت شما، محتوای اولیه و بارگذاری محصولات به تعداد 10 محصول برای شما قرار داده می شود.

مزایای پکیج ما :

  • یک سال پشتیبانی رایگان
  • میزبانی حرفه ای
  • بارگذاری محتوا
  • ضمانت بازگشت وجه 7 روزه