طراحی سایت فروشگاه لوازم و کالای دیجیتال دوکا مارکت

طرح سایت فروشگاه لوازم و کالای دیجیتال دوکا مارکت

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

یکی از بهترین روش های پولسازی در این روزها راه اندازی کسب و کار اینترنتی است . اولین قدم برای موفق شدن در این زمینه داشتن یک وب سایت حرفه ای در زمینه کسب و کار شما است ، که سایت ساز وبیتو در این راه به شما کمک میکند . قالب فروشگاه لوازم و کالای دیجیتال دوکا مارکت مناسب وب سایت های فروش لوازم دیجیتال است که با افزونه دکان سازگار است و شما میتوانید امکان چند فروشندگی را در سایت خود ایجاد کنید . این قالب دارای خبرنامه است که کاربران شما با عضویت در آن میتوانند از اخبار شما آگاه شوند و لیست محصولات جدید شما را مشاهده کنند .
همچنین این قالب با افزونه المنتور سازگار است و شما به راحتی با کشیدن و رها کردن یک سایت کاربر پسند را طراحی و آماده کنید .قالب فروشگاهی دوکا قابلیت ایجادمنوی پیشرفته و قابل تغییر با المنتور را دارد .
این قالب بهینه سازی شده برای سئو است و با تمامی مرورگرها سازگاری دارد ، همچینین این قالب کاملا ریسپانسیو است و در تمام نمایشگرها به خوبی نمایش میدهد.
قالب دوکا مارکت دارای ۱۰ صفحه نخست متنوع است که مانند دیجی کالا میتوانید برای انواع فروشگاه های اینترنتی مانند : لوازم آرایشی ، لوازم جانبی ، مبلمان ، فروشگاه لباس ، لوازم الکترونیک ، موبایل و کامپیوتر و ….. استفاده کنید .