طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال دیجینو

طرح سایت فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال دیجینو

طراحی و راه اندازی یک فروشگاه لوازم دیجیتال در نگاه اول شاید کمی سخت بنظر برسد و شاید فروش در مارکت هایی مثل دیوار و دیجی کالا آسان تر بنظر بیاید اما راه اندازی سایتی در این زمینه به شما کمک می کند بدون وابستگی به پلتفرم خاص و تقسیم سود فروش ، مشتریان خاص خود را داشته باشید و با پکیج طلایی وبیتو روی این طرح به راحتی می توانید محصولات خود را بصورت اقساط یا با تخفیف های متنوع به فروش برسانید

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

امروزه بیشتر فروشگاه ها ، برای فروش بیشتر از وب سایت استفاده میکنند . شما برای عقب نماندن از رقبای خود به یک وب سایت حرفه ای در زمینه کسب و کار خود نیاز دارید . سایت ساز وبیتو به شما در جهت پیشرفت کسب و کار و دیده شدن بیشتر کمک میکند و به صورت حرفه ای قالب فروشگاهی فلاکس را برای شما طراحی کرده . این قالب کاملا واکنشگراست و در تمام دستگاه ها ( موبایل ، لپ تاپ و تبلت ) به خوبی نمایش داده میشود . طرح فروشگاهی فلاکس کاملا بهینه شده برای موتورهای جستجو می باشد و شما با تولید محتوای مناسب میتوانید نتایج خوبی در گوگل  کسب کنید.

طرح فروشگاهی فلاکس یک طرح چند منظوره می باشد که سازگاری کامل با افزونه صفحه ساز المنتور را دارد . شما با این طرح میتوانید به صورت زنده سایت خود را تغییر دهید .

طرح فروشگاهی فلاکس ، کاملا راستچین می باشد. شاید شما بخواهید خدمات خود را به خارج از ایران نیز ارائه کنید و نیاز داشته باشید که سایتتان چند زبانه باشد. ما به شما اطمینان می دهیم که با پوسته فلاکس پرو می توانید یک سایت چند زبانه داشته باشید. همچنین این پوسته کاملا راستچین است و شما مشکلی با استفاده از آن در سایت های فارسی مشکلی نخواهید داشت.