طراحی سایت فست فود و رستوران فودفست

طرح سایت فست فود و رستوران فودفست

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

افزایش مشغله های افراد، زمان برای خرید و گشت و گذار حضوری کم شده است رستوران هایی که از سیستم سفارش آنلاین غذا استفاده می کنند نسبت به دیگر رستوران ها که این سیستم را بهره نگرفته اند، شاهد رونق چشمگیر در کسب و کار خود بوده اند.
اگر شما صاحب یک رستوران یا هر گونه مرکز سرو و ارائه غذا هستید و یا مدیریت یک غذاخوری هرچند کوچک را به عهده دارید و هنوز قانع به ایجاد سیستم سفارش آنلاین غذا برای کسب و کار خود نشده اید، زمانش رسیده که این مورد را به خدمات خود اضافه کرده و از مزایای قابل توجه آن بهره ببرید.
با سیستم سفارش آنلاین غذا شما می توانید فرصت کافی برای ایجاد هر گونه تغییری درمنوی غذایی خود داشته باشید. از این طریق شما کنترل بیشتری بر برند خود، منوی غذایی و مشتریانی که از وبسایت شما دیدن می کنند، دارید.
شما همچنین می توانید با بارگذاری عکس های زیبا از غذاهای هوس انگیز رستوران خود و دیگر مواردی که به دیده شدن وبسایت و رستورانتان کمک می کند، مشتریان بیشتری را جذب کنید.
همچنین قیمت غذاها، تخفیفات و امتیازات ویژه مشتریان و منوی دقیق غذا نیز می تواند در وبسیایت شما در اختیار مشتریان قرار بگیرد.
طرح فست فود و رستوران فودفست یک طرح چند منظوره است که سازگاری کامل با صفحه ساز المنتور دارد .با این طرح میتوانید سایت خود را بصورت زنده بسازید .
طرح فست فود و رستوران فودفست از افزونه دکان پشتیبانی میکند و شما متوانید یک وب سایت چند فروشندگی حرفه ای را با این طرح راه اندازی کنید.این طرح با صفحه ساز های دیگر مانند ویژوال کامپوزر و مداد زرد نیز ساگار است و شما میتوانید از صفحه سازها در طراحی صفحات سایت خود استفاده کنید. قالب فلاکس پرو سازگاری بالای با افزونه های محبوب وردپرس دارد .

کاملا واکنش گرا
کاملا واکنش گراست و مهم نیست که سایت خود را با چه دستگاهی باز می کنید، مهم این است که سایت شما در همه ی دستگاه ها به خوبی نمایش داده می شود.

چند زبانه و راستچین
شاید شما بخواهید خدمات خود را به خارج از ایران نیز ارائه کنید و نیاز داشته باشید که سایتتان چند زبانه باشد. ما به شما اطمینان می دهیم که با این طرح می توانید یک سایت چند زبانه داشته باشید. همچنین این پوسته کاملا راستچین است و شما مشکلی با استفاده از آن در سایت های فارسی مشکلی نخواهید داشت.

طرحی برای وبلاگ نویسی
اگر شما یک وبلاگنویس حرفه ای هستید یا اینکه تازه میخواهید به دنیای وبلاگ نویسی قدم بگذارید،فلاکس تنظمات متعدد و طراحی های مدرن بسیار متعددی دارد تا شما را به یک وبلاگنویس حرفه ای تبدیل کند.

فلاکس طرحی برای نمونه کارهای شما
شما فقط پروژه های خود را به سایتتان اضافه کنید و باقی کار را به این طرح حرفه ای همه کاره بسپارید،  آن ها را به بهترین شیوه ممکن نمایش میدهد. سبک ها و طرح های مختلفی متناسب با انواع پروژه ها وجود دارد.
بهترین گزینه برای فریلنسرها
از آنجایی که طرح فست فود و رستوران فودفستهمواره با توجه به نیازهای فریلنسر ها توسعه داده میشود، گزینه های متعددی برای همه چیزهایی که شما به آن نیاز دارید وجود خواهد شد. کدهای تگ گذاری شده تمیز و به خوبی نوشته شده به شما اجازه میدهد تا بتوانید بسادگی آنرا را تغییر دهید یا سفارشی سازی کنید و همچنین برای مشتریان خود بسیار سریع و ساده وبسایت منحصر بفرد دلخواهشان را بسازید.