طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کالا های کالا

طرح سایت فروشگاه اینترنتی کالا های کالا

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

طرح فروشگاه اینترنتی کالا های کالا قالبی مدرن و استاندارد است که به شما کمک میکند فروشگاهی بی نظیر و کاربردی ایجاد کنید. این طرح بسیار مناسب برای راه اندازی سایت های بزرگی مانند آمازون ، دیجیکالا و .. میباشد.میتواند همه چیز را برای بازار چند فروشنده پیکربندی کند و وب سایتی حرفه ای برای چند فروشندگی ارائه دهد.
این طرح دارای : سربرگ ساز، پاورقی ساز، نوارکناری ساز و بلوک ساز بسیار پیشرفته و اختصاصی می باشد با این ویژگی ها میتوان یک فروشگاه برتر از دیجیکالا را ایجاد کرد.
کلیه ویژگی های طرح فروشگاه اینترنتی کالا های کالابه صورت کاملا سازگار با انواع نمایشگر (لپ تاپ، موبایل و تبلت)طراحی شده اند تا کاربران شما در هر دستگاهی بتوانند به راحتی با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند .با این طرح میتوان در کمترین زمان بی نهایت سربرگ تنها با کشیدن و رها کردن کردن بسازید .
در فروشگاه اینترنتی کالا های کالا میتوانید انواع منوها از جمله منوی پیشرفته و قابل تغییر، دراپ دان و یا لیستی را با استفاده از تصاویر زیبا و بنر فقط در چند دقیقه بسازید و ویژگی ها و متغیرهای محصول را به صورت پیشرفته با نمایش دراپ دان ، رنگ ، تصویر و یا لیبل نمایش دهید، این طرح برای چند زبانه شدن بهینه است .

این طرح دارای:

فیلتر های پیشرفته محصولات: با فیلتر های حرفه ای و ایجکس میتوانید فیلتر هایی بر اساس ویژگی های دلخواه خود مانند رنگ، سایز، دسته بندی، قیمت، برند و … تعریف نمایید و کاربر با انتخاب فیلتر ها می تواند به صورت زنده و بدون رفرش شدن صفحه آن ها را مشاهده کند.

ساخت مگامنو جذاب با ظاهری مدرن با چند کلیک : با این طرح به صورت نامحدود هر نوع مگامنو که میخواهید برای فروشگاه خود ایجاد و استفاده کنید.

جستجو زنده با تکنولوژی ایجکس : فرایند جستجو محصول را برای کاربرانتان راحت کنید و با استفاده از این قابلیت فروش خود را افزایش دهید
سریع ترین تجربه خرید : انتخاب محصول و افزودن به سبد خرید را مستقیم از صفحه فروشگاه انجام دهید.

نمایش سریع محصول : برای فعالسازی این قابلیت در وب سایت خودتان نیاز به نصب هیچ افزونه اضافی ندارید.