طراحی سایت دکوراسیون و دیزاین طرح تو

طرح سایت دکوراسیون و دیزاین طرح تو

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

این طرح مخصوص کارهای دکوراسیون و طراحی داخلی و معماری و امور ساختمان و موضوعاتی از این قبیل است. دکوراسیون یا طراحی داخلی بسیار مهم شده است بنابراین طراح های داخلی ، برای نشان دادن نمونه کار ها و خلاقیت های خود به یک وب سایت شگفت انگیز نیاز دارند . با کمک طرح دکوراسیون و دیزاین طرح تو می توانید یک وب سایت بسیار زیبا و مدرن برای خود طراحی کنید. این طرح افزونه های مختلفی همچون رولوشن اسلایدر، ویژوال کامپوزر، ووکامرس ، فرم تماس 7 و غیره را دارا می باشد .
طرح دکوراسیون و دیزاین طرح تو سازگار با افزونه ووکامرس می باشد که میتوانید برای خود یک فروشگاه نیز ایجاد کنید. با ابزارک های اختصاصی که برای افزونه صفحه ساز المنتور آماده شده در کنار پنل تنظیمات حرفه ای طرح به راحتی میتوانید وب سایت خود را در کمترین زمان ممکن سفارشی سازی کنید .
این طرح افزونه های مختلفی همچون رولوشن اسلایدر، ویژوال کامپوزر، ووکامرس ، فرم تماس 7 و غیره را دارا می باشد .
این طرح کاملا سازگار با انواع نمایشگر (لپ تاپ، موبایل و تبلت)می باشد که انعطاف پذیری زیادی دارد. درصورتی که شما دانش یا توانایی و حتی زمان ندارید میتوانید تنها با یک کلیک وب سایت خود را آماده کنید.
با این طرح می توان اطمینان داشت که ازطرحی استفاده می شود که کاملا منطبق بر اصول سئو طراحی شده و در صورت تولید محتوای مناسب قطعا می توان به رتبه های خوب در موتورهای جستجو به ویژه گوگل امیدوار بود.