طراحی سایت لندینگ محصول بازارچی

طرح سایت لندینگ محصول بازارچی

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

یکی از ابزارهای اصلی و پرکاربرد در بازاریابی اینترنتی که به چشم می‌خورد، استفاده از صفحه فرود است . ابزاری که بسیار در وبسایت‌های بزرگ ایرانی همانند دیجیکالا، بامیلو برای رسیدن به اهداف مشخص شده، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
صفحه فرود یا لندینگ پیج، یک صفحه از سایت است که برای هدف خاصی طراحی و پیاده سازی می‌شود؛ صاحبان وب‌سایت‌ها با در نظر گرفتن یک هدف تجاری مشخص، قصد معرفی خود، محصول یا خدمات‌شان به شکلی خاص به مشتریان احتمالی‌شان را دارند؛ بنابراین باید با در نظر گرفتن این شرایط ویژه، اقدام به طراحی یک صفحه فرود مناسب برای افزایش فروش محصولی خاص کرد.
صفحه فرود یا لندینگ پیج صفحه‌ای است که اطلاعات ارزشمندی را به صورت خلاصه ارائه می‌دهد و غالباً برای یک کمپین دیجیتال خاص با یک هدف مشخص طراحی می‌شود.
داشتن یک صفحه محصول می‌تواند فروش شما را چند برابر کند با تهیه کردن قالب لندینگ محصول به بازاریابی اینترنتی محصول خود بپردازید و کاربران را به صفحه فرود محصول خود هدایت کنید و از نتیجه آن شگفت زده شوید.
طرح لندینگ محصول بازارچی یک طرح چند منظوره است که سازگاری کامل با صفحه ساز المنتور دارد .با این طرح میتوانید سایت خود را بصورت زنده بسازید .
لندینگ محصول بازارچی از افزونه دکان پشتیبانی میکند و شما متوانید یک وب سایت چند فروشندگی حرفه ای را با این طرح راه اندازی کنید.این طرح با صفحه ساز های دیگر مانند ویژوال کامپوزر و مداد زرد نیز ساگار است و شما میتوانید از صفحه سازها در طراحی صفحات سایت خود استفاده کنید.طرح لندینگ محصول بازارچی سازگاری بالای با افزونه های محبوب وردپرس دارد .

کاملا واکنش گرا
کاملا واکنش گراست و مهم نیست که سایت خود را با چه دستگاهی باز می کنید، مهم این است که سایت شما در همه ی دستگاه ها به خوبی نمایش داده می شود.

چند زبانه و راستچین
شاید شما بخواهید خدمات خود را به خارج از ایران نیز ارائه کنید و نیاز داشته باشید که سایتتان چند زبانه باشد. ما به شما اطمینان می دهیم که با طرح لندینگ محصول بازارچیمی توانید یک سایت چند زبانه داشته باشید. همچنین این پوسته کاملا راستچین است و شما مشکلی با استفاده از آن در سایت های فارسی مشکلی نخواهید داشت.

 قالبی برای وبلاگ نویسی
اگر شما یک وبلاگ نویس حرفه ای هستید یا اینکه تازه میخواهید به دنیای وبلاگ نویسی قدم بگذارید،طرح لندینگ محصول بازارچی تنظیمات متعدد و طراحی های مدرن بسیار متعددی دارد تا شما را به یک وبلاگنویس حرفه ای تبدیل کند.

طرحی برای نمونه کارهای شما
شما فقط پروژه های خود را به سایتتان اضافه کنید و باقی کار را به این طرح حرفه ای همه کاره بسپارید، آن ها را به بهترین شیوه ممکن نمایش میدهد. سبک ها و طرح های مختلفی متناسب با انواع پروژه ها وجود دارد.
بهترین گزینه برای فریلنسره
از آنجایی که لندینگ محصول بازارچی همواره با توجه به نیازهای فریلنسر ها توسعه داده میشود، گزینه های متعددی برای همه چیزهایی که شما به آن نیاز دارید وجود خواهد شد. کدهای تگ گذاری شده تمیز و به خوبی نوشته شده به شما اجازه میدهد تا بتوانید بسادگی آنرا را تغییر دهید یا سفارشی سازی کنید و همچنین برای مشتریان خود بسیار سریع و ساده وبسایت منحصر بفرد دلخواهشان را بسازید.