طراحی سایت آژانس مسافرتی ناخدا سفر

طرح سایت آژانس مسافرتی ناخدا سفر

از: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان / year

Clear

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

بارگذاری محتوا

قرار دادن 15 محصول شما ، شخصی سازی و بارگذاری محتوای اولیه

ضمانت بازگشت وجه 7 روزه طبق قوانین

اگر سایتتون مشکل داشت هزینشو در لحظه پس بگیرید

توضیحات

اگر شما آژانس مسافرتی دارید حنما به یک وبسایت برای معرفی خود و شرکت خود نیاز دارید. این طرح یک دموی مناسب برای ارائه خدمات خود و معرفی مجموعه می باشد. البته این طرح فقط برای معرفی شرکت نمی باشد و می توانید با تهیه پکیج طلایی از وبیتو سیستم رزرو آنلاین و کلی امکانات دیگر را داشته باشید.

آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی یک طرح ریسپانسیو می باشد و در موبایل و تبلت این طرح را به حالت استاندارد می توانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است این طرح سئو بیس می باشد. به عبارتی دیگر این طرح با اصول اولیه سئو سازگار می باشد. شما می توانید رزومه اطلاعات تماس و همچنین اطلاعات شرکت خود را داخل سایت قرار دهید و با مخاطبان به اشتراک بگذارید. به علاوه اینکه ما به راحتی می توانید تمام موارد طرح را به راحتی تغییر دهید و مدام به روز نگه دارید. به راحتی با کمی آموزش می توانید تمام تصاویر و متون را تغییر دهید و نمونه کارها و پروژه های تکمیل شده را داخل سایت قرار دهید.

چرا خرید از وبیتو ؟

شما با خرید این طرح جذاب می توانید یک سال پشتیبانی فنی رایگان، میزبانی حرفه ای و بارگذاری را داشته باشید. به عبارتی شما هر سوال و مشکل فنی داشته باشید برطرف می شود و دارای هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی می باشد. همچنین برای شکل گیری سایت شما، محتوای اولیه و بارگذاری محصولات به تعداد 10 محصول برای شما قرار داده می شود.