طراحی سایت آژانس مسافرتی ناخدا سفر

طرح سایت آژانس مسافرتی ناخدا سفر

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

اگر شما آژانس مسافرتی دارید حنما به یک وبسایت برای معرفی خود و شرکت خود نیاز دارید. این طرح یک دموی مناسب برای ارائه خدمات خود و معرفی مجموعه می باشد. البته این طرح فقط برای معرفی شرکت نمی باشد و می توانید با تهیه پکیج طلایی از وبیتو سیستم رزرو آنلاین و کلی امکانات دیگر را داشته باشید.

آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی یک طرح ریسپانسیو می باشد و در موبایل و تبلت این طرح را به حالت استاندارد می توانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است این طرح سئو بیس می باشد. به عبارتی دیگر این طرح با اصول اولیه سئو سازگار می باشد. شما می توانید رزومه اطلاعات تماس و همچنین اطلاعات شرکت خود را داخل سایت قرار دهید و با مخاطبان به اشتراک بگذارید. به علاوه اینکه ما به راحتی می توانید تمام موارد طرح را به راحتی تغییر دهید و مدام به روز نگه دارید. به راحتی با کمی آموزش می توانید تمام تصاویر و متون را تغییر دهید و نمونه کارها و پروژه های تکمیل شده را داخل سایت قرار دهید.

چرا خرید از وبیتو ؟

شما با خرید این طرح جذاب می توانید یک سال پشتیبانی فنی رایگان، میزبانی حرفه ای و بارگذاری را داشته باشید. به عبارتی شما هر سوال و مشکل فنی داشته باشید برطرف می شود و دارای هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی می باشد. همچنین برای شکل گیری سایت شما، محتوای اولیه و بارگذاری محصولات به تعداد 10 محصول برای شما قرار داده می شود.