طراحی سایت هولدینگ و شرکتی پرفکت گروپ

طرح سایت هولدینگ و شرکتی پرفکت گروپ

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgارتباط با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید

توضیحات

یک طرح شرکتی حرفه ای برای تمام نیازمندی های سایت شرکتی بخش های لازم را پیش بینی کرده است. معمولا یک اسلایدر برای معرفی و نمایش شعارهای شرکت دارند. بخشی برای ارائه ومعرفی خدمات شرکت اختصاص داده اند. برخی شرکت ها تمایل دارند نیروه ها و پرسنل خود را نیز معرفی کنند که قالب های شرکتی حرفه ای این بخش را نیز دارا می باشند. مهمترین بخش یک قالب شرکتی بخش تماس با ما است .درج نقشه گوگل ،معرفی شبکه های اجتماعی و فرم تماس با ما مواردی است که در این قسمت پیاده سازی می شوند.قالب هولدینگ و شرکتی پرفکت گروپ دارای تمامی این بخش ها می باشد .
طرح هولدینگ و شرکتی پرفکت گروپ ارائه شده در وب سایت وبیتو یک تم شیک با قابلیت کشیدن و رها کردن و استفاده آسان برای افرادی که از وردپرس استفاده میکنند و میخواهند هرنوع وب سایتی برای خود یا مجموعه خود طراحی کنند.شما به راحتی بعد از خرید و دانلود این طرح میتوانید از آن استفاده کنید.
این طرح کاملا سازگار با انواع نمایشگر (لپ تاپ، موبایل و تبلت)می باشد که انعطاف پذیری زیادی دارد. درصورتی که شما دانش یا توانایی و حتی زمان ندارید میتوانید تنها با یک کلیک وب سایت خود را آماده کنید.با این طرح می توان اطمینان داشت که ازطرحی استفاده می شود که کاملا منطبق بر اصول سئو طراحی شده و در صورت تولید محتوای مناسب قطعا می توان به رتبه های خوب در موتورهای جستجو به ویژه گوگل امیدوار بود. وبیتو شما را به یک طراح حرفه ای و پر استعداد تبدیل میکند تا وب سایت خودتان را راحت تر و بی نیاز از هر طراح و برنامه نویسی بسازید .