طراحی سایت آژانس دیجیتال کهار

طرح سایت آژانس دیجیتال کهار

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

perm_phone_msgمشاوره با کارشناسان وبیتو

واحد فروش
واحد فروش
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
support_agent
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

dns
میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

rate_review
بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوای اولیه و شخصی سازی اولیه سایت شما

verified_user
50% ابتدا 50% موقع تحویل

شما می توانید 50% بیعانه پرداخت کنید و پس از دریافت سایت تسویه حساب کنید
توضیحات

در دنیای امروزی داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای شرکتی یک امر ضروری است،با داشتن یک وب سایت شرکتی شما میتونید با کاربران خود در ارتباط باشید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

طرح آژانس دیجیتال کهار دارای صفحات و بخش های مختلفی است که تمام امکاناتی که شما برای معرفی کسب و کار خود دارید را در احتیار شما میگذارد.در این طرح شما میتونید تمام نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید و اعضای تیم خود را معرفی کنید.گرافیک جذاب و محیط کاری آسان باعث جذب افراد به این طرح میشود.

طرح آژانس دیجیتال کهار مناسب برای معرفی شرکت ها، تجارت ها، خدمات، استارتاپ ها و یا کسب و کارهای دیگر است.

شما داشتن یک وب سایت شرکتی باعث افزایش اعتبار و جذب مشتریان جدید میشوید و در حوزه خود به موفقیت میرسید،از جمله مزایای داشتن یک وب سایت شرکتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با داشتن یک وب سایت شرکتی میتوانید در هر زمان و مکانی با مشتریان خود در ارتباط باشید و در صورت داشتن سوال ،کاربران میتوانند در هر ساعت از شبانه روز با شما در ارتباط باشند دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست.
  • داشتن وب سایت به کسب و کارشما کمک میکند تا کاربران بیشتری شمارا بشناسند و این امر به برندسازی شما کمک میکند.
  • در وب سایت شما میتوانید نمونه کارها، خدمات ، راه های ارتباطی ،ساعات کاری و نشانی خود را به کاربران نمایش دهید و دسترسی به شما راحت و سریع است.
  • با داشتن فرم تماس با ما میتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و سوالات آن هارا دریافت کنید.

این طرح کاملا سازگار با انواع نمایشگر (لپ تاپ، موبایل و تبلت)می باشد که انعطاف پذیری زیادی دارد. درصورتی که شما دانش یا توانایی و حتی زمان ندارید میتوانید تنها با یک کلیک وب سایت خود را آماده کنید.
با این طرح می توان اطمینان داشت که ازطرحی استفاده می شود که کاملا منطبق بر اصول سئو طراحی شده و در صورت تولید محتوای مناسب قطعا می توان به رتبه های خوب در موتورهای جستجو به ویژه گوگل امیدوار بود.