طراحی سایت فروشگاه کفش کفاش

طرح سایت فروشگاه کفش کفاش

از: ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان / month

Clear

سایت شما مشابه این طرح با چیدمان و رنگبندی دلخواه شما میشه و تحویل شما میشه

شناسه محصول: نامعلوم دسته:
شما چه چیزی دریافت می کنید؟
یک سال پشتیبانی رایگان

هر سوال و مشکل فنی داشته باشید ما حل میکنیم

میزبانی حرفه ای

یک هاست اختصاصی با هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی

بارگذاری محتوا

قرار دادن 15 محصول شما ، شخصی سازی و بارگذاری محتوای اولیه

ضمانت بازگشت وجه 7 روزه طبق قوانین

اگر سایتتون مشکل داشت هزینشو در لحظه پس بگیرید

توضیحات

فروشگاه کفاش یک طرح مدرن و به روز برای فروشگاه کیف و کفش به حساب می آید. این طح یکی از استاندارد ترین طرح ها برای فروشگاع می باشد. همچنین دارای استاندارد اولیه سئو می باشد و یا اصطلاحا سئو بیس seo base می باشد. ظاهر جذاب این طرح هر مخاطبی را به خود جذب می کند و به علاوه ظاهر جذاب دارای قابلیت و استاندارد های لازم می باشد.

شما می توانید این طرح جذاب را از وبیتو تهیه کنید و خرید از ما مزایای زیادی برای شما به همراه دارد. با تهیه این طرح از وبیتو شما یک سال پشتیبانی فنی رایگان ، میزبانی حرفه ای و پرسرعت و بارگذاری محتوا رایگان دریافت خواهید کرد. به عبارتی شما هر سوال و مشکل فنی داشته باشید برطرف می شود و دارای هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی می باشد. همچنین برای شکل گیری سایت شما، محتوای اولیه و بارگذاری محصولات به تعداد 10 محصول برای شما قرار داده می شود.

فروشگاه کفاش

طرح کفاش یک طرح زیبا و جذاب از فروشگاه کیف و کفش می باشد که با استاندارد های سئو سازگاری دارد. این طرح، ریسپانسیو می باشد یعنی در حالت ها و دیوایس های مختلف نیز به درستی نمایش می دهد. جدیدترینن نسخه وردپرس نیز نصب می باشد پس شما یک سایت به روز خواهید داشت. به راحتی می توانید محصولات خود را در فروشگاه کفاش  قرار دهید و به فروش برسانید و به درگاه پرداخت های مختلف متصل می شود که جای نگرانی وجود ندارد.

شما محصولات خود را در ویژگی های مختلف تعریف میکنید و به فروش می رسانید. به طور مثال سایز های مختلف کفش را به عنوان ویژگی برای محصول تعریف می کنید و مخاطب امکان انتخاب سایز های مختلف را دارد. اگر هم سایز و یا رنگی موجود نیست می توانید ناموجود بزنید و مخاطبان موارد دیگر را مشاهده و خرید کنند.

به طور کلی می توان ویژگی های زیر را نام برد :

  • سئو بیس
  • ریسپانسیو
  • امکان اتصال به درگاه پرداخت
  • امکان تعریف ویژگی مختلف برای محصول
  • تعریف کد تخفیف
  • جستجوی ایجکس
  • و…

چرا خرید از وبیتو ؟

شما با خرید این طرح جذاب می توانید یک سال پشتیبانی فنی رایگان، میزبانی حرفه ای و بارگذاری را داشته باشید. به عبارتی شما هر سوال و مشکل فنی داشته باشید برطرف می شود و دارای هارد پرسرعت و پردازنده اختصاصی می باشد. همچنین برای شکل گیری سایت شما، محتوای اولیه و بارگذاری محصولات به تعداد 10 محصول برای شما قرار داده می شود.